Grupa HADM

Opinie klientów

 


Witamy na stronie poświęconej opiniom naszych klientów! Grupa HADM zawsze stawia na najwyższą jakość obsługi i zadowolenie klientów, dlatego cieszymy się, że możemy podzielić się z Tobą ich doświadczeniami.


Wierzymy, że satysfakcja klienta jest najlepszym dowodem na jakość świadczonych przez nas usług. Bez względu na to, czy kupujesz nowy samochód, czy korzystasz z naszego serwisu, dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta w naszej firmie była pozytywnym doświadczeniem. Każda opinia jest dla nas cenna i pomaga nam w ciągłym doskonaleniu naszych usług.


Co mówią nasi klienci

Wybierz salon, który Cię interesuje

Jestem bardzo zadowolona i z całego serca polecam.

Weronika Wiczyńska

Polecam zakup u Pani Dominiki, super salon!

Michał EL

Super obsługa

Renata Kuryło

Salon super . Obsługa jeszcze lepsza. Pani Julia od początku prowadziła nas profesjonalnie , i rzetelnie, odpowiadając na różnego typu pytania i wyjaśniając niejasności. Ostatecznie skończyło się na odbiorze auta nowego auta Polecam.

OneBlueSecond

Pojechaliśmy z dziećmi obejrzeć auto, w salonie miła obsługa, zero problemów. Na wszystkie pytania dostaliśmy rzeczowe odpowiedzi. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Finansowanie organizowała zewnętrzna firma, która chwaliła sobie współpracę z salonem, w szczególności z p. Justyną. Samochód idealnie przygotowany do wydania: czysty, naładowany i z wielką wstęgą na masce (niby drobna rzecz, a od razu jakoś milej się robi). , wszystko omówione szczegółowo: dokumenty, gwarancje itd. Mam nadzieję, że współpraca będzie dalej się tak układała.

Piotr Śledź

Ok

Tomasz Sienkiewicz

Obsługa na najwyższym poziomie!

Piotr Sosnowski

Polecam

Tomasz Sienkiewicz

Ok

Tomasz Sienkiewicz

Profesjonalna obsluga, najlepsze promocje w kraju. Mily kontakt, pokecam.

Pawel Brache

Rewelacja od poczatku do końca, wszystko dopasowane do potrzeb a nawet wiecej! POLECAM - GODNI DO POMOCY i WSPOŁPRACY.

Gapio G

Odbiór samochodu przebiegł bez problemów. Wysoka kultura obsługujących

Xylon