Skoda

Škoda HADM Gramatowski w Rokocinie jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem tej marki samochodów w rejonie. Doświadczenie w branży motoryzacyjnej posiadamy od 2000 roku. HADM Gramatowski z marką Škoda na stałe związał się w 2003 roku. Poprzez miłą i rzetelną obsługę zdobyliśmy zaufanie licznej grupy klientów. Wizytówką naszej firmy jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. 

Od niedawna możemy pochwalić się także nowym punktem w mieście Elbląg zwiększając tym samym zasięg działania marki HADM. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Foto Salon Skoda

 

Aby sprawdzić możliwości poszczególnych modeli zapraszamy na jazdę próbną do naszego salonu. Profesjonalnie przygotowani doradcy dołożą wszelkich starań, by Państwa zainteresowanie ofertą przerodziło się w trwałą wieź z marką Škoda.

Kontakt z klientem nie kończy się w momencie sprzedaży samochodu. Salon, dział części zamiennych oraz serwis pozostają do Państwa dyspozycji w całym okresie eksploatacji auta. Dyplomowani doradcy serwisowi, wyszkolona i doświadczona kadra mechaników wykonuje wszelkie przeglądy okresowe marki Škoda ponadto prowadzi pogwarancyjny serwis całej grupy Volkswagena: VW, Audi, Seat, Škoda. Blacharnia lakiernia – projekt współfinansowany z funduszy europejskich.

W naszej ofercie dostępne są również samochody używane, które zanim trafią do sprzedaży, przechodzą wnikliwą kontrolę fachowców. Prowadzimy także, jako nieliczni w regionie, wypożyczalnię samochodów osobowych marki Škoda.

Zapraszamy na jazdę próbną, która pozwoli na sprawdzenie możliwości poszczególnych modeli.

Back to top