KIA

Firma HADM+ w Starogardzie Gdańskim jest jedynym autoryzowanym przedstawicielem marki KIA w rejonie. Doświadczenie w branży motoryzacyjnej posiadamy od 2000 roku. Poprzez miłą i rzetelną obsługę zdobyliśmy zaufanie licznej grupy klientów. Wizytówką naszej firmy jest profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Kontakt z klientem nie kończy się w momencie sprzedaży samochodu.

Foto salon Kia

 Firma oferuje pełną gamę samochodów marki KIA. Aby sprawdzić możliwości poszczególnych modeli zapraszamy na jazdę próbną do naszego salonu. Profesjonalnie przygotowani doradcy dołożą wszelkich starań, by Państwa zainteresowanie ofertą przerodziło się w trwałą więź z marką KIA.

Salon, serwis oraz dział części zamiennych pozostają do Państwa dyspozycji w całym okresie eksploatacji auta. Zmieniająca się sytuacja rynku co do wymagań jakości oferowanych usług zmobilizowała nas do zwiększenia wysiłków, mających na celu zaoferowanie naszym klientom jeszcze lepszej obsługi. Jesteśmy gotowi podjąć każde zadanie i być zawsze w pełni dyspozycyjni. Pracujemy od godziny 6.00 do 22.00.

Dyplomowani doradcy serwisowi, wyszkolona i doświadczona kadra mechaników wykonuje wszelkie przeglądy okresowe marki KIA. W naszej ofercie dostępne są również samochody używane, które zanim trafią do sprzedaży, przechodzą wnikliwą kontrolę fachowców. Prowadzimy także, jako nieliczni w regionie, wypożyczalnię samochodów osobowych marki KIA. Zapraszamy na jazdę próbną, która pozwoli na sprawdzenie możliwości poszczególnych modeli. Zapraszamy do działu w promocji.

Kontakty z działami:

Back to top