Blacharnia i lakiernia

ŠKODA HADM Gramatowski

ul. Warszawska 87, 82-300 Elbląg

Recepcja: +48 55 235 24 57

Salon: salon.elblag@hadm.pl
Serwis: serwis.elblag@hadm.pl

Czynne:

Salon
pon-pt: 8:00 – 18:00
sob: 8:00 – 14:00

Serwis

pon-pt: 7:00 – 18:00
sob: 8:00 – 14:00

 

Skodaelblag.pl

 

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę dotyczącą kompleksowego wykonania profesjonalnych napraw blacharsko-lakierniczych. Specjalizujemy się w naprawach mechanicznych oraz blacharsko lakierniczych wszystkich modeli samochodów z zachowaniem technologii napraw producentów.

unia

blacharnia-lakiernia

Obsługujemy Floty samochodowe oraz klientów indywidualnych. Nasza blacharnia-lakiernia, jej wyposażenie, dostęp do informacji serwisowych oraz zatrudnieni fachowcy zapewniają wykonywanie powypadkowych napraw samochodów zgodnie z wymogami producentów oraz gwarantują jakość i bezpieczeństwo wykonywanych usług.

W naprawach powypadkowych ważne jest przywrócenie pierwotnego wyglądu oraz właściwości technicznych samochodu, jego kolorystyki, komfortu, kształtu a także jego bezpieczeństwa czynnego i biernego oraz ważnych wymiarów konstrukcyjnych nadwozia.

Do konstrukcji współczesnych nadwozi samochodowych, a w szczególności ich struktury nośnej, stosuje się elementy i profile wykonane z blach wysokotłocznych, wysokoprężnych i borowych. Spawanie lub zgrzewanie tych elementów wymaga urządzeń nowej generacji o wysokich prądach roboczych (do 13 kA), którymi nasza firma dysponuje.

Proponujemy następujący zakres usług:

 • Klientom ubezpieczonym PZU, MTU, Allianz oraz Ergo Hestia, oferujemy naprawę połączoną z kompleksową likwidacją szkody, bez konieczności odwiedzania Zakładu Ubezpieczeń. W naszej siedzibie, w komfortowych warunkach i z fachową pomocą naszych specjalistów zgłosicie Państwo szkodę komunikacyjną i załatwicie wszelkie formalności związane z jej likwidacją. Bez zbędnego tracenia Państwa czasu, stania w kolejkach oraz niepotrzebnych nerwów umożliwiamy zakończenie przykrej sytuacji, jaką jest uszkodzenie Państwa samochodu.
 • Prace blacharskie z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń i technik naprawczych (rama do napraw blacharskich firmy CELETTE RHONE oraz system pomiarowy CELETTE NAJA), lakierowanie pojazdów lakierami wodorozcieńczalnymi (GLASURIT) w bezpyłowej kabinie (BLOWTHERM), komputerowy dobór kolorów (mieszalnik GLASURIT)
 • Szybkie (24 – 48 godz.) naprawy drobnych usterek lakierniczych, wynajęcie samochodu zastępczego
 • Doradzanie najkorzystniejszej formy likwidacji szkody
 • Bezgotówkowe rozliczenia napraw w Zakładem Ubezpieczeń
 • Wycena szkód powypadkowych, kosztorysowanie napraw pojazdów w systemie Audatex
 • Transport uszkodzonego pojazdu z miejsca wskazanego przez Klienta
 • Wymiany szyb, przyciemnianie szyb, badania techniczne (Stacja Kontroli Pojazdów)
 • Specjalizacja Škoda, VW, Seat, Audi (Škoda – autoryzacja fabryczna), ale naprawiamy również pojazdy innych marek, dzięki naprawie w naszej stacji pojazdów marki Škoda nie tracą Państwo gwarancji na lakier i perforację nadwozia
 • Świadczymy pomoc prawną poszkodowanym
 • Akceptujemy karty płatnicze.

Jeżeli zdarzy Ci się wypadek lub Twój samochód zostanie uszkodzony przez innego uczestnika pamiętaj o kilku ważnych zasadach: w przypadku zaistnienia zdarzenia, którym są zabici lub ranni bezwzględnie wezwij Pogotowie Ratunkowe i Policję, w wątpliwych przypadkach zawsze wezwij Policję i zażądaj sporządzenia notatki z miejsca zdarzenia, w innych przypadkach uzyskaj od sprawcy kolizji oświadczenie, że to on ponosi pełną odpowiedzialność za zaistniałą sytuację, oświadczenie powinno zawierać dane personalne kierujących pojazdami w chwili zdarzenia, dane samochodów biorących udział w kolizji oraz dane dotyczące Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy i ważności jego polisy OC, określ dokładnie miejsce, czas i okoliczności zdarzenia, niezależnie czy jesteś sprawcą kolizji, czy poszkodowanym masz prawo do wyboru miejsca wykonania naprawy.

Back to top